Gyva gyvenimo kūryba

Gyva gyvenimo kūryba

Mane visada domino gyvenime daromų pasirinkimų grožis – kaip mes priimame sprendimus ir ką mums tai duoda? Ar juos priimdami sekame savo nuojauta, širdimi, o gal vadovaujamės protu?

Šiuo metu (rašant šį pirmąjį savo įrašą 2019 kovo mėnesį) esu užsidėjusi labai patogią, oficialiam pokalbiui tinkančią suknelę. Vakar vakare ir šiandien ryte plušėjau besiruošdama darbo pokalbiui. Stengiausi nepraleisti nei vieno galimo klausimo, kurį gali užduoti per susitikimą. Labai apsidžiaugiau sulaukusi skambučio, nors giliai viduje jaučiau mažą kartėlį. Baimę, kad po ‘metų’ ir vėl norėsiu kažką keisti, kad manęs “neužkabins” ši veikla, tačiau viską nurašau “papildoma patirtis” visada pravers…

Likus keletui valandų iki darbo pokalbio (ir vis dar rašant) vėl ta mintis apie kavinės verslą. Apie tokią kavinę, kurioje būtų atliekamas nepriekaištingas aptarnavimas (nuoširdi tarnystė), grotų lengva, svajinga muzika, o žmogus kavą gertų iš švelniausių ir įdomiausių raštuotų puodelių (senovinių, dar kartą panaudojamų, tokių kaip randame pas savo močiučių). Vis išlenda vaizdiniai, kuriuose ramus žmogus kavinėje skaito knygą, dalinasi atviru pokalbiu su savo pašnekovu ir geria kavą su karameliniu sirupu. Tas vaizdas nepalieka. O ką aš su juo galiu padaryti? 

 1. Eiti į interviu ir pamiršti savo svajones… 
 2. Eiti į interviu ir pabandyti gauti darbą.
 3. Neiti į interviu ir pradėti galvoti apie kavinę.
 4. Neiti į interviu, neskubėti ir dar geriau išjausti savo tikruosius poreikius; gyvenimas gali pasistūmėti dar kita linkme.  Gal toje kavinėje matau tiesiog save beisiilsinčią ir tai neturi nieko bendra su mano ateitimi?

Dabar sėdžiu ir mąstau, ką reiktų pasirinkti? Kiekvienas sprendimas gali nulemti tolimesnę mano gyvenimo eigą. Aš tarsi pati lypdyčiau ir modeliuočiau jį. 

Žinau viena, aš noriu kurti savo gyvenimą. Esu dėkinga Dievui už kiekvieną akimirką. 💚

Susitikimas su Stepu Safranausku

Dar tą pačią dieną, kai atšaukiau pokalbį, išėjusi iš namų apžiūrėti kavinių, sutikau Stepą Safranauską, buvusi JCI Lietuva prezidentą. Su juo susipažinome per juoko meditaciją. Nuostabi asmenybė. Papasakojau apie savo idėjas, laikotarpį. Pasidalino apie JCI visuomeninę organizaciją, pakonsultavo ir pagelbėjo. Davė man padaryti DISC testą.

Atlikus DISC testą, galima sužinoti, kokiam žmonių tipui esi priskiriamas:

 • Dominuojantis (vadovaujantis, orientuotas į rezultatus, valingas)
 • Įtakojantis (bendraujantis, entuziastingas, optimistiškas ir linksmas)
 • Pastovus (ramus, itin prisitaikantis prie aplinkos, kantrus)
 • Analizuojantis (smulkmeniškas, kruopštus, tikslus ir santūrus)

Verta save analizuoti, skirti laiko savęs pažinimui, užsitvirtinti, kad eini tiesingu keliu. Gal būt jausitės dar ramesnis, kai kiti žmogės nuolatos judina vandenis aplink tave, o tau norisi būti pastoviam. Mes esame skirtingi ir kiekvienas jaučiame unikaliai.

Po šio testo išaiškėjo, kad priklausau įtakojančio žmogaus tipui, kuriam yra svarbu motyvuoti, įkvėpti, rasti terpe, kurioje nuolat galėčiau bendrauti, entuziastingai perduoti savo idėjas kitiems. O kaip tu? Ar jauti kada ir kur galėtum išnaudoti visus savo turimus talentu? (kiekvienas jų turi 😉 )

Tęsiau savęs pažinimą

Taip pat neseniai atlikau eneagramos testą, apie kurį sužinojau Daivos Vietrinienės paskaitoje moterų klube Satori (Satori klubas daro kas mėnesį po paskaitą su patyrusiais lektoriais bei vykdo aktyvią labdaros veiklą).

Kai padariau eneagramos testą (apie 260 klausimų :D), gavau daug išsamios informacijos apie tipą, kuris yra artimiausias mano elgsenai. Jų iš viso yra 9. Buvo įdomus pastebėjimas, Entuziastas negali ilgai susitelkti ties vienu procesu, veikla. Ypač, kai palikau darbą ir norėjau išeiti iš korporacijos, supratau, kad visiškai nemoku sutelkti dėmesio. Plius norėjosi kuo greičiau priimti sprendimus, kas kėlė dar didesnę betvarkę. Buvo daugiau blaškymosi, negu tikro savęs pajautimo. Strategija ir kryptis prieš priimant sprendimus labai praverčia, kai jos nėra, nežinome kur keliaujame.

Jei Tau įdomu tyrinėti save ir nori sužinoti informacijos: suprasti ir pažinti save, išmokti geriau bendrauti su aplinkiniais, sužinoti, kaip jūsų nesąmoninga motyvacija pasireiškia santykiuose, karjeroje, finansuose, asmeniniame tobulėjime ir šeimoje, patartina nustatyti savo bazinį asmenybės tipą , testą gali atlikti: http://www.eneagramosakademija.lt/klausimai/testas/

Daug ar mažai 260 klausimų, spręsti tik tau. ❤️

Tikslai padėsantys mažiau blaškytis

 • Rašyti (kol kas puslapyje trys įrašai, mano tikslas bent 50, kol tai bus paviešinta :D)
 • Pradėsiu studijuoti psichologijos bakalaurą rugsėjį. Pagal mano visas patirtis ir testus, žmonių pastebėjimus, tai man labiausiai tinka plius tai mano sena svajonė. 💛 (Po kiek laiko, šis tikslas buvo pergalvotas, kai apsilankiau pas Vasanta Das, jis man paaiškino, kodėl noriu studijuoti psichologiją. Dėl to, kad noriu pažinti save. Vasanta patarė – aš tau galiu apie tave papasakoti iš tavo astrologinio žemėlapio, sutaupysi 4 metus universitete 😀 per vienos valandos konsultaciją, o ar studijuoti, galėsi spręsti jau pati. 💛)
 • Susirasiu darbą, kuriame būtų kuo daugiau prasmės ir mano širdies.
 • Pradėsiu galvoti apie „Kūno ir sielos atgaivos centrą“ apie kurį pirmą kartą pagalvojau ir užrašiau būdama 17 metų knygoje „Laimingas žmogus“. 🙏

Po keturių mėnesių

Praėjo jau 4 mėnesiai, kai buvo aprašytos mano patirtys apie interviu, o darbo dar neišjaučiau. Apsilankiau pas Vasanta Das, sutikau moteri Edita iš Human Design, savanoriavau “Sveikuolių stovykloje”, bei “Master of Calm” festivalyje. Sulaukiu daug palaikymo iš šeimos, draugų ir aš dar nepasidaviau su paieškomis, pajautimu nors kartais tikrai labai norisi.

Po truputėlį jaučiu viskas pradeda tekėti širdies linija… protas labai mane klaidino, bet tam tikras savęs pažinimas, konsultacijos su mokytojais, leidžia man nusiraminti, dar labiau patikėti priimamais sprendimais.

Sutikti mokytojai, beabejo, svarbu. Žmonės, kurie gali kelti mūsų dvasią, parodyti mūsų kelią, patarti – koks didelis AČIŪ jiems. ❤️

Vasanta Das

Vasanta Das – tai vedų astrologas gyvenęs Meksikoje, veliau išvykęs išminties semtis į Indiją. Dabar jo namai Lietuva ir jis savo žiniomis dalinasi su mumis. Susitikimo metu ir juokiausi, ir graudinausi. Širdis į širdį. Jo energija yra kaip tyras gėlės žiedas gebantis sužadinanti net labiausiai miegančią sąmonę.

Jeigu Jums įdomu apie Vasanta Das: https://vasantadas.com/ Įkeliu ir video apie šio žmogaus knygos „Širdies pavasaris“ pristatymą Vilniuje, galėsite pajusti šio žmogaus skleidžiamą energiją:
https://www.facebook.com/vasantadas108/videos/1115416528653137/

Foto iš knygos pristatymo „Širdies pavasaris“

Su šiuo žmogumi praleistas laikas konsultacijoje prabėgo nejučia. O žinios įgytos ten, padarė didžiausią įtaką nuo tos dienos, kai panorau pasižiūrėti į save giliau, iš arčiau. Nuėjau ten su klausimais, kurie buvo man svarbūs tuo metu.

Vasanta Das nesivadovavo vien astrologiniu žemėlapiu, mes taip pat atlikome testą, kuris man iki šiol yra naudingas mano kelyje. Mokytojas davė patarimų ir padrąsinimų.

Konsultacijos metu sužinojau, ką turėsiu išmokti per šį gyvenimą, kokias afirmacijas turėčiau kartoti, kad sėkmingai judėčiau savo keliu, pažvelgėme plačiąją prasme į žmonių poreikius. Ačiū Jam💛.

Human design

Apie Human design sužinojau netikėtai, vienos vakarienės metu. Pagalvojau, kad tai skamba taip mistiškai, man pats pavadinimas jau padarė didelį įspūdį. Pasidariau savo body graphą, per šį puslapį: https://www.jovianarchive.com/get_your_chart įvedant savo vardą bei tikslią gimimo datą. Norėjau sužinoti daugiau ir susiradau Editą, kuri su tuo dirba Lietuvoje. Nekantraudama užsirašiau pokalbiui.

Ar nori pažinti savo prigimtį? Nebijai klausimų, kodėl nori priimti tam tikrus sprendimus ir ar jie eina iš širdies, ar proto centro? Šiuos atsakymus gali gauti susitikęs su Edita Žalienė: http://www.humandesign.lt/edita-zaliene/

Bodigrafe glūdi įgimtas, unikalus žmogaus genetinis kodas, kuris atskleidžia to žmogaus tikrąjį AŠ: jo išskirtines savybes, talentus ir potencialą, stiprybes ir silpnybes, mąstymo ir elgsenos psichologiją. Parodo ne tik, koks tu esi iš tikrųjų, bet ir koks tu tampi veikiant aplinkai, aplinkinių įtakai, tiek gerąja prasme, tiek „melagingojo aš“ prasme. Įvardija sritis, kuriose tave itin stipriai veikia kiti žmonės ir per tai gali augti, semtis išminties arba jaustis žlugdomas.


http://www.humandesign.lt/human-design/

Ačiū Tau Edita! Sužinojau labai daug!

Pagal human design – manifestorė: gali padėti pasiklydusiems žmonėms; bendruomenės žmogus; asmeninis raktas – dirbti tada, kai vadovaujuosi savo aukščiausiais principais; turi energijos rūpintis bendruomenės nariais; draivas, energija postūmis kitiems; tikslo ir prasmė ieškotoja.

Mūsų susitikimo metu, tiek juokiausi, tiek ir graudinausi, nuostabu, kokių sistemų yra, kurios leidžia grįžti į save! Gyventi save! 💛

Paieškų rezultatai

Jau spalio mėnuo. Pagaliau po 9 mėnesių patirčių ir savęs pažinimo, randu Beautiful You Coaching Academy. https://www.beautifulyoulifecoachingcourse.com/

Šita akademija man bus kaip pirmas žingsnis link mano svajonės. Dirbti žmonėms. Kursai prasidės 2020 metų vasarį ir truks pusę metų. 🙂 Labai LAUKIU, tačiau niekur neskubu :))) Pasidalinsiu įspūdžiais ir su Jumis.

Mielas, skaitytojau, jeigu skaitai iki šiol šį įrašą, tai, manau, tikrai esi pasiruošęs pažinti save, už tai labai tave sveikinu ir linkiu nuoširdžiausios ramybės bei pasitikėjimo savo sprendimais.

Rezultatai gal būti nebus tokie greiti, bet jie bus vaisingi. Na, o aš priėmiau dar vieną gražų sprendimą šią savaitę (lapkričio galas). Nuėjau pas „Masters Of Calm“ komandą ir pasisakiau ką moku, ką galiu ir, kad noriu būti su jais. Jie turi nuostabią bendruomėnę, daro prasmingus renginius, kurie mane žavi. Bijojau šito žingsnio, bet po RED line kursų, viską supratau, ir ko bijojau ir ko noriu. Tad viskas tik į gera. Mano dienos pildosi mylima ir įkvepiančia veikla. Ačiū visiems ir kiekvienam, kurie su manimi. <3***

Siunčiu linkėjimus ir visada laukiu Jūsų laiškų.

Bučkis

💛

Back to Top