Kaip priimti stresą ir jį nugalėti?

Tikriausiai visi esame patyrę, kai muša krutinę, jaučiamas didelis nerimas, savęs nesuvokimas, nes emocijos visiškai mus užvaldo, emocinis nuovargis, padidejęs jautrumas, abejojimas savo vertybėmis. Būna dienų kai jaučiame lyg nieko negalime padaryti, užvaldo nieko nenorėjimas, galvojimas, kad negaliu, ne man.

Negalėjimas priimti šių emocijų ir į jas koncentravimasis – mus laiko tame pačiame taške. Pasiimkite šias emocijas kartu ir judėkite toliau tikslo link. Kai jas priimsite ir pradėsite koncentruotis į savo vertybes, savo pamatus – jos pasislėps, jūs tapsite stipresni dvasiškai, atsiskirsite nuo jų, nuo savo vidinio sunkaus dialogo.

Emocijų priemimas ir jų transformavimas

Sunkesnio laikotarpio metu vistiek norėjosi jausti džiaugsmą. Taip nebūna, nes jeigu ryžtatės pokyčiams, prisiimti naują projektą, ar dar dėl kažkokių priežasčių jaučiate stresą krutinėje – nepulkite savęs kaltinti, kad taip jaučiatės. Jūs nesate blogas dėl to, tai yra labai žmogiška ir to neužgniaužkite. Tai yra jūsų gyvenimo dalis. Pamenu,buvau įsitikinusi, kad tai man nenutiks, bet, kai nutiko ir nežinojau, kaip tvarkytis.

Mintys, kad jūs galite, leidžiate sau jausti ne tik džiaugsmą, bet ir liūdesį, baimę, stresą – jus išlaisvins. Jūs nesate vienišas, dabar tą patį jausmą arba panašų į jį jaučia šimtai žmonių aplink pasaulį. Priimkite, pasisveikinkite. Tačiau laikykitės savo pamatų, gerumas visada nugali, kartokite „Aš linkiu visiems laimės“ ir taip tiek, kol Jums pasidarys gera viduje. Ramu. Galvokite apie tai, kas jus ramina, veda į šviesą.

Pastebėkime savo dienos ritmą

Kadangi prieš tai nebuvo tekę susidurti su didesniu streso kiekiu, išties buvau labai pasimetusi, ką su juo daryti. Turėjau daugiau laisvo laiko, galėdavau ilgai miegoti ryte ir vėlai eiti miegoti vakare, nes ryte nereikėjo į darbą.

Labai apsidžiaugiau, kai perklausiau audio knygą apie dienos ritmą ir kaip mus veikia gamtos dėsniai. Paklausykite, gal rasite kažką artima ir sau ir tai jums padės rasti kažkokį būdą geriau jaustis, ypač kai norisi kaltinti ką nors kitą dėl mūsų pačių jausmų, sprendimų:

Keli dalykai ir veiksmai, kurie mus gali sugražinti į meilę ir ramybę:

  1. Manau, ypač svarbu, kaip pradėsite dieną. Su kokia energija žengsite į ją. Gal būt pasitarnautų trumpa mankšta? Jeigu jau pavasaris, vasara, geras būdas po geros makštos ar sporto į ežerą arba jūrą įšokti. Kūnas atsigauna, mintys prašviesėja, jūsų energija grįžta.
  2. Meditacija bei kvėpavimo pratimai. Yra daug skirtingų būdų, bet geriausia mokytis iš žmonių, kurie jau tai daro kurį laiką ir gali jums teisingai viską papasakoti. Gyvenimo meno mokykloje yra kvėpavimo kursai, šiuos kursus pati baigiau ir buvau labai patenkinta: https://www.artofliving.org/lt-lt.

Po mankštos yra labai gera atsisėsti ir keletą minučių arba daugiau, skirti sau. Esu girdėjusi labai gerą pasakymą, kai grįžtame į save, iš karto pajuntame saugumą.

Viduje saugu. Visada.

Kiekvienam linkiu gyvenimo džiaugsmo, vidinės ramybės ir skaidrumo. <3

Susitelkite į tikslą.

Linkėjimai,

Agnė

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *