Šis puslapis ir įrašai gimė mano asmeninių pokyčių, savęs gilesnio pažinimo metu.

Mano gyvenimas niekada nebuvo vien tik apie mane. Tai yra apie mano vyrą, vaikus, tėvus, seserį, brolį, draugus. Apie nepažįstamus, kurie kartais tampa didele gyvenimo dalimi.

Daug dalykų mums nutinka, nes esame kartu, dalinamės bei jungiamės. Sutinkame žmones ir juos pamilstame. Kartais jie mus skaudina, o kartais mes juos, o kartais net nežinome, kur viskas veda.

Taip ir sukamės, jungiames šiame pasaulyje. Norisi jį pažinti, ir ne tik jį. Pažinti save ir aplinką, kuri mus supa. Tikiu, tada viskas pasidaro daug aiškiau.

Kodėl rašau? Taip išreiškiu save, pasakoju ką sužinau, ką pajaučiu, aprašau, tai kas vyksta mano viduje, peržiūriu savo mąstymą, vertybes, gyvenimo požiūrį.

Taip pat savo įrašais noriu pasitarnauti savo skaitytojams. Dalinuosi knygomis, seminarais, savo mintimis, kurios man padeda gyventi geresnį ir prasmingesnį gyvenimą kasdienybėje. Tikiuosi, rasi kažką naudingo ir sau. 

Per kitų pažinimą pažįstame ir save.

Pagal Human design – manifestorė. Gali padėti pasiklydusiems žmonėms; bendruomenės žmogus; turi energijos rūpintis bendruomenės nariais; energija ir postūmis kitiems; tikslo ir prasmės ieškotoja.

Linkėjimai,

Agnė