Apie

Mano gyvenimas niekada nebuvo vien tik apie mane. Tai yra apie mano vyrą, tėvus, seserį, brolį, draugus. Apie nepažįstamus, kurie vėliau tampa gyvenimo dalimi.

Daug dalykų mums nutinka, nes esame kartu, dalinamės bei jungiamės. Sutinkame žmones ir juos pamilstame. O kartais jie mus skaudina, o kartais mes juos, o kartais net nežinome, kur viskas veda. Taip ir sukamės, jungiames šiame pasaulyje. Norisi jį pažinti, ir ne tik jį. Pažinti save ir aplinką, kuri mus supa. Tikiu, tada viskas pasidaro daug aiškiau.☺️

Kodėl rašau? Taip išreiškiu save, pasakoju ką sužinau, ką pajaučiu, aprašau, tai kas vyksta mano viduje, peržiūriu savo mąstymą, vertybes, gyvenimo požiūrį.

Per kitų pažinimą pažįstame ir save.

Pagal stichiją (žemė, oras, ugnis ir vanduo), aš atstovauju vandenį: pokalbiai apie geresnio pasaulio kūrimą; labai svarbi idėjų ir veiksmų prasmė; mėgsta metaforas; mėgstamos temos – vidinis augimas ir savęs realizavimas; romantika ir idealizmas; taikliausi komplimentai – keliantys pasitikėjimą (nori sužinoti kas tu? Keliauk į Masters of Calm, sužinosi😋).

Pagal Human design – manifestorė: gali padėti pasiklydusiems žmonėms; bendruomenės žmogus; asmeninis raktas – dirbti tada, kai vadovaujuosi savo aukščiausiais principais; turi energijos rūpintis bendruomenės nariais; draivas, energija postūmis kitiems; tikslo ir prasmė ieškotoja (nori sužinoti apie savo tipą pagal Human Design? Kreipkis į Edita Žaliene🙏 plačiau apie Human design mano įraše: http://bit.do/fwR5Q).

Linkėjimai,

Agnė🥳

Back to Top