Aplankyti kursai

Aplankyti kursai

Mielieji mano skaitytojai, kurių dar neturiu 😀 Rašau Jums Šiaulių Akropolyje, ramiai gurkšnodama šaltalankių arbatą. Šiandien kėliausi ypač anksti, jaučiau kaip mano kūnas priešinosi.

Ar žinote, kodėl mums kartais nepavyksta įgyvendinti norimų svajonių, tikslų, pasižadėjimų? Paprastas atsakymas, mes tuo tarpu tą laiką, kurį galėtume skirti savo vientisumui, “Ką pasižadu sau, tą ir įvykdau”, išnaudojame žiūrėdami TV, sėdėdami FB, miegodami, skaitydami ne tiek ir daug naudos duodančią knygą, tvarkydamiesi namus, mes pradedame daryti visą kitą, ir vengiame sau pripažinti TINGIU. 😀 Šiandien mano tokie pastebėjimai, kurie, beje, galioja ir man 😀 Todėl noriu tęsėti sau duotus pažadus, kai sau prižadu: padarysiu, pasakysiu, sukursiu, pasieksiu, kitaip prarandame pasitikėjimą savo galiomis. Pasižadėjimas ir to vykdymas mus daro vientisais, suteikia tikėjimo, įgalina bei atveria galimybes apie kurias galvojame.

Na, o dabar pradėkime kalbėti apie tai, apie ką noriu Jums papasakoti, mielieji mano skaitytojai. Ačiū Tau jeigu skaitai, esi mano vienas pirmųjų skaitytojų 😀

Pakalbėkime apie naudingus kursus, paskaitas, organizacijas, kurios veža, kuriose yra smagu, gera, naudinga, gyva, tikra, skanu ir linksma. Aišku, tai linksmoji dalis👌 per visus kursus, kurie skirti Jūsų tobulėjimui, rasime ir kitą medalio pusę. Jums gali tekti pasižiūrėti į savo praeities įvykius, įvykius, kurių nebenorėtumėte kartoti, įpročius, kurie Jums trukdo realiai matyti dabartinius Jūsų elgesio modelius. Gali būti, kad skaudės, tačiau daug ką paleisite, pamiršite, grįšite į save.

“RED LINE” kursai

Žinot, būna tokių įmonių, kurios veda mokymus, turi nerealius puslapius, instagram paskyras, kursai kainuoja nemažai, bet į juos nuėjus, viskas gerai, bet rezultato, didesnio gyvenime pokyčio taip ir nesulaukiame.

Galiu pasakyti, tik ne RED LINE kursuose. Iš to kur esu buvusi, ką esu mačiusi, šie kursai pranoko ir viršyjo visus mano lūkesčius. Visiškai kitoks, įdomus, verčiantis susimąstyti, atsiverti, suprasti, išdrįsti, pripažinti kursų formatas.

Treinerė – koučerė Olesia nuostabi, energinga, tikra, nuoširdi ir stipri savo srities profesionalė.

Po kursų iš karto paskambinau vienam žmogui, kuriam nedrąsu buvo skambinti apie pusmetį. Supratau kodėl taip elgiausi, galėjau pasižiūrėti giliau į savo elgesio modelius, mąstymą, kuris mane ribojo. Po kursų iš karto pradėjau naują veiklą apie, kurią svajojau daug laiko. Trys dienos praleisto šiuos kursuose, gali jūsų santykius su aplinkiniais, gyvenimo kokybę, bei santykį su savimi perkelti į visai kitą sąmoningumo lygį. Linkiu sudalyvauti (dažniausiai kursai būna rusų kalba, tačiau pirmasis etapas anglų kalba yra paruoštas ir laukia Jūsų!).

Beje, tai išties didelė revoliucija, kai sužinojau, kad jie nėra sakykime 😀 “trumpos distancijos kursai”, juos galime tęsti ir lysti giliau į antrą ir trečia dalį. Trečios dalies metu, Jūs turėsite mentorių, kuris jumis kiekvieną dieną kuruos ir padės jums eiti jūsų užsibrėžtų svajonių linkme. <3 To Jums ir linkiu.

Daugiau apie šiuos kursus galite rasti: https://www.redlinelt.com/mokymai

Gyvenimo meno kursai “Būti laimingu”

Tai yra visai kitokio tipo nei ką tik aprašyti RED LINE kursai. Šiuose kursuose Jūs susipažinsite su kasdieninės kvėpavimo praktikos galia. Kvėpavimo praktikos metu kūnas prisipildo energijos ir įgauna sąmoningumo, vidinės ramybės, dvasinės tėkmės jausmą.

Statistiniai duomenys apie kursų naudą jūsų organizmui

Jūs išgirsite kokie veiksniai suteikia bei reguliuoja kūne esančią energiją, kaip mūsų kūną veikia maistas, miegas, stresas, protas bei kiti mūsų kasdienybę užpildantys veiksniai apie kuriuos dažnai net nesusimąstome.

Išmoksite pagrindines jogos asanas bei tris skirtingas kvėpavimo technikas, susipažinsite su bendraminčiais ir pasidalinsite savo patirtimis. Jūsų lauks nuoširdūs bei jumis besidomintys mokytojai.

Šios organizacijos įkvepėjas bei vedlys yra visų labai mylimas ir gerbiamas Šri Šri Ravi Šankaras. Šis žmogus siekia suburti pasaulinę šeimą, laisvą nuo stresų ir smurto. Jo tikslas yra puoselėti žmogiškąsias vertybes ir siekti taikos pasaulyje. Daugiau apie šį žmogų galite rasti: http://www.srisriyoga.lt/sri-sri-ravi-sankaras.html

Kursai vyksta nuolatos įvairiuose Lietuvos miestuose, daugiau informacijos apie kursus “Menas būti laimingu” galite rasti: https://www.artofliving.org/lt-lt

Jeigu norite labiau susipažinti su šio žmogaus filosofija, rekomenduoju jo knygą (pasakiškai mažą, bet labai gilią, labai daug “aha” momentų): “Dievas mėgsta juoktis”

“RED LINE”: įgalina, įkvepia, iš karto padaromi sprendimai, veiksmai, pamatomos asmeninės savybės, kurios trukdo santykiuose, darbe, siekiant savo tikslų, suteikia papildomo suvokimo kaip veikia žmonės, kaip mąsto ir ko vengia, parodo ko dažniausiai bijome ir kaip tai veikia mūsų elgseną, padeda paleisti vaikystės nuoskaudas, jeigu tokių yra, padeda geriau pažinti mus supančių žmonių skirtumus ir panašumus.

“Menas būti laimingu”: praktinės žinios kaip atlikti kvėpavimo technikas, žinios apie mūsų kūną/ jo energiją įtakojančius veiksnius, meditacijos žinios, švelnus, asmeninis kontaktas su kurso dalyviais, geresnis savo vidinio “aš”, vidinio “savo centro” suvokimas, įgalina atsitraukti stresinėse situacijose ir suvokti save, priimti geresnius, empatiškesnius sprendimus.

Bučiuoju ir linkėjimai iš Šiaulių <3

Back to Top