Laimingas žmogus

Laimingas žmogus

Tema apie žmogaus laimę yra beribė. Apie šią temą galima šnekėti dienų dienas ir tikriausiai, sutiksite, kiekvienam tai labai individualus dalykas. Apie tai ne vieną kartą galvojau ir bandžiau suprasti, kaip veikia visuomenė, kaip veikia kiekvienas atskirai kurdamas savo laimę.

Tai kas yra tas laimingas žmogus? Ar yra kažkokie dėsniai, kuriuos pradėję taikyti jausimės laimingesni, kursime geresnius santykius su aplinka?

Kai buvau 17 metų, perskaičiusi šią knygą galvojau, kad tikrai žinau. Arba darysiu, tai kas joje patariama ir priartėsiu prie to vaizdinio. Gauname daug patarimų iš draugų, šeimos narių, perskaitome naujienas, knygas, kuriose yra dalinamasi patarimais apie laimę. Kartais pasimetu, bet tada prisimenu kai kurias citatas iš šios knygos, kurios mane ramina, drąsina nebijoti, mylėti, eiti:

 • Žinote, žmogui patinka plaukti pasroviui, bet laimę jis pasiekia tik būdamas reiklus sau.
 • Todėl, kad iššūkiai skatina mus susikaupti, kuo gerau viską atlikti, o vėliau pajusti tikrą pasitenkinimą. Ši sąlyga būtina, kad realizuotume save.
 • Aplenkti save svarbiau nei kitus.
 • Žinote, meilė pats geriausias būdas priversti kitą pasikeisti.
 • Jis tyliai klausėsi manęs ir buvo labai malonu jausti, kad kažkas domisi mano norais jų nekomentuodamas, nesikišdamas, nebandydamas atkalbėti ir nesiūlydamas nieko, kas jam atrodo geriau.
 • Gyvenime žengiame didelį žingsnį, kai atsisakome apibendrinimų ir pradedame matyti kiekvieną atskirai.
 • Įgyvendindamas sau svarbų planą netapsite priklausomas kokiai nors žmonių kategorijai, jūs būsite savimi, išreikšite savo talentą ir laikysitės savo vertybių.
 • Reikia suprasti, kad kiekvienas mūsų turime teigiamų ir neigiamų bruožų, į ką atkreipiame dėmesį, tas gali sustiprėti, išaugti. Jei nutaikote prožektorius į gerąsias žmogaus savybes, net vos matomas, jos taps ryškesnės, išsiskleis ir pamažu nugalės visas kitas. Todėl ir svarbu šalia savęs turėti jumis, jūsų privalumais ir sugebėjimais tikinčių žmonių.
 • Kai jūs kuo nors tikite, jūsų įsitikinimus lydi tam tikras elgesys, kuris veiks kitų elgesį ir taip jūsų įsitikinimai vėl stiprės.
 • Be to tobulėjame ne klausydami, kaip kalba kitas, o veikdami ir patirdami.
 • Geras gyvenimas yra toks, kurį gyvename taip, kaip norime, elgdamiesi taip, kad neišduotume savo vertybių, savo veikla atiduodami tai, ką turime geriausia, būdami darnoje su savimi tokiu, koks esame, ir, jei įmanoma, gyvendami gyvenimą, kuris suteikia mums galimybę peržengti save, aukotis kitam, gyventi ne tik dėl savęs, bet ir ką nors duoti žmonijai, net jei tai labai kuklus, labai mažas indėlis. Paukščio plunksnelė, patikėta vėjui. Šypsena kitiems (šypsena iz the best).
 • Mes penkioliką kartų stipresni, kai nebesame vieni priešais savo planą. Visų svarbiausia viena – kad jumis tikėtų.

Ar visada lengva taikyti šias taisykles? Taikrai ne. Darome ir klysame.

Ypač įdomu stėbėti algoritmus, kažkokius pasikartojančius įvykius. Kodėl jie atsiranda, iš kur tai ateina ir kokiu keliu tai veda? 🙂 Tikiu, ir tu esi taip aistringai susidomėjęs gyvenimu.

P.S. ši knyga mane įkvėpe surengti gerumo akcijas Po angelo sparnu mokykloje, vėliau išvykti gyventi į Kiniją, mesti keletą darbų, kurie manęs netenkino, pradėti rašyti, užkalbinti nepažįstamus žmones, mylėti ir jaustis visumos dalimi ir t.t.

Rašydavau būdama ir Kinijoje. 😀
Daug mąstydavau apie tai, ar verta dalintis kelionės akimirkomis Instagrame ir ką tai duoda jas matantiems, kokia yra tikroji to prasmė ir ką aplinka pasiima ar daro su ta matoma informacija?:)

Ieškojome Lietuvos žėmėlapyje su vienu vienuoliu 🙂

Linkėjimai,

Agnė

Back to Top