Svajonių darbas

Svajonių darbas

Skamba idealistiškai? O gi pagalvokime ir pasvajokime apie tai. Neseniai lankiausi viename moterų rate ir ten buvo klausimas „Jeigu turėtumėte dar dešimt gyvenimų, kokį darbą norėtumėte dirbti?“

Šis pratimas atjungia visus baimės faktorius, atpalaiduoja ir išlaisvina dalelę mūsų fantazijos. Kalbama kaip ir ne apie dabartinį gyvenimą, nors visi žinome, kad jeigu būtų progą, būtent tai ir darytumėme dabar ir nesinori laukti dar dešimties. Aš visiškai „atsipūčiau“ ir pradėjo birėti mintys apie jau vaikystėje užrašytas, nupieštas svajones, kaip save realizuoti. Pagalvojau apie gydytojos, koučerės, psichologės, kūno ir sielos atgaivos centro vadovės pareigas. Tai buvo tos mintys, kurios visada tyliai laukė savo dienos šviesos.  

Vėliau moterų rato susibūrimo organizatorė Lina Skukauskė paminėjo tokias knygas kaip „Kūrėjo kelias“ bei „Didi magija“, kurios išlaisvina žmogaus kūrybiškumą. Knygą „Kūrėjo kelias“ aš buvau skaičiusi, bei pradėjusi rašyti ryto puslapius. Taip pat šioje knygoje yra labai daug praktinių užduočių. Rašymas rytais padeda užfiksuoti minčių srautą, kuriame Jūs galite atrasti ne tik beverčių purkštavimų, kad neturite apie ką rašyti, bet nejučia pradeda lyti įvairiomis įdomiomis idėjomis, padedančių jūsų augimui, bei savęs stebėjimui.

Na, tai pasvajokime? Gal nori prisijungti, jeigu jautiesi pasiruošęs.

Idealiausiu atvėju įsivaizduoju: visada labai mėgau jaukias kavinukes, kuriose būna mažas šurmuliukas ir didelis atviras langas į miesto gatvę, jaukų senamesčio skresgatvį, kuriame matosi praeiviai skubantys su savo mintimis bei darbais.

Aš ateinu, atsisėdu kavinukėje, užsisakau kavos su sojos pienu. Pasižvalgau pro langus į judančią minią ir mano mintys panyra į svajingą dienos ritmą. Už keleto ramių minučių matau ateinantį žmogų, kuriam paskyriau susitikimą.

Žmogus atsineša savo žinutę, savo istoriją, įvykius, kurie supa jo kasdienybę. Pasidalina savo išgyvenimais bei pojūčiais. Atviras pokalbis mus išlaisvina bei sujungia. Galime susitikti ne tik su kitu, bet išklausydami vieni kitus, susitinkame iš dalies ir su savimi. Nutikę mainai abu žmones praturtina, išlaisvina bei įkvėpia nauju prasmės pojūčiu.

Žmones, kurie ateidami į susitikimą norėtų papasakoti apie dalykus, kurie neramina pašnekovo. Svajonių darbo paieškos klausimai, santykiai, nuotaikas, kurias pastaruoju metu jaučia pašnekovas. Tai gali būti ir labai blogai besijaučiantys žmonės. Mano misija būtų pakelti tų žmonių dvasią ir parodyti naują kryptį. Padėti pasiklydusiam.

Ar jautiesi pasiklydęs šių dienų informacijos jūroje? Sunku suprasti save ir tave supančią aplinką? Norėtum pasidalinti savo patirtimis bei jausmais, nes jauti, kad sunku atsiverti aplinkai apie patiriamus suvokimus. Ar norėtum žinoti, kokius sprendimus priimti, kurie tave lydėtų į geresnę savivoką ir sąmoningumą?

Šiuo metu dar kaupiu žinias, kurios galėtų padėti tau atsakyti į šiuos klausimus. Tačiau net neabejoju, kad tuoj būsiu pasirengusi padėti tau. Padėti pamiršti nuoskaudas, jeigu tokių turi, aptarti būsimų dienų tikslus ir kaip jaustis laimingu žmogumi (2020 metais bus pirmieji mano koučingo kursai, kuriuose sužinosiu, kaip reiktų koučinti žmogų ir kokius užduoti jam tinkamus klausimus, į kuriuos jis galėtų pats atsakyti ir rasti sprendimus).

Žinoma, gyvenimo bėgyje, kai sukaupsiu pakankamai žinių bei patirties, norėčiau imtis Kūno ir sielos harmonijos centro vadovės vaidmens. Šiame centre žmonės galėtų atrasti sielos ramybę bei gilesnius suvokimus apie gyvenimą. Susitikti su Dievu, patirti pilnatvę ir suprasti pasaulio grožį bei jo didybę.

Patiko per Human Design Editos ištarta frazė „Mes visi čia ateiname daryti vieni kitiems įtakos“. Na, tai tiesa. Viską, ką aplink matome, jaučiame sukūrė žmonės. Kiekvienas susitikimas su žmogumu, išgirsta daina, suvalgytas maistas, išklausyta paskaita, kolegos darbe, daro mums įtaką ir viskas yra sulipdyta žmogaus ar jų grupės.

Nuo pat vaikystės nepaleidžia mintis, jog aš esu kitiems, nelabai ir sau, labiau kitiems, kad jie kažką iš manęs paimtu, pasisemtų, ypač drąsos. Noriu padrąsinti kiekvieną nuoširdžiai žvelgti į savo gyvenimą, priimtus sprendimus ir jeigu keletos durų jūsų gyvenime bus neatidarytos, tai vienos tikrai atsidarys! 🥳

Linkėjimai,

Agnė

Back to Top