O kas jeigu jūsų svajonių lenta išsipildys?

O kas jeigu jūsų svajonių lenta išsipildys?

Dabartinė mano įkvėpimų lenta 😉

Iš daugelio mano vision board esančių frazių, labiausiai stebinanti ir kelianti šypsena yra būtent ši frazė: „What if your vision board come true?”

Kurdama savo inspiracijų kampelį ir ieškodama šių paveikslėlių, skyriau maždaug pusdienį savo smagaus laiko. 🙂

Dauguma paveikslėlių radau per Pinterest ir atsispausdinusi juodai balta spalva nuspalvojau paviršių pieštukais. Pinterest galite vesti raktažodžius: “vision board printables” , „vision board quotes“, „affirmations“ arba vėliau tiesiog ieškoti pagal žodžius, frazes, įvairių vietų, daiktų paveikslėlius. Rasite galybę paveikslėlių, kurie patiks būtent Jums.

O jeigu iš tikrųjų, jūsų svajonių lenta pavirs realybe? 😉

Šita frazė, taip pat labai gerai iliustruoja dabartinį mano gyvenimo periodą, kuriame esu. 🙂 Dabartinėje lentoje, kurią pasidariau karantino metu, dominuoja įvairios frazės apie sielos kelią, pasitikėjimą Dievu, susitelkimą į dalykus, kurie yra patys reikšmingiausi mano vidiniam „aš” augimui. 🙂

Joje yra keletą vokų, kuriuose laikau laiškus sau, arba ypatingus raštelius, lapelius, mintis, kurios buvo užrašytos seniau ir įkvepia mane iki šiol. Kitame laiške laikau buvusių bendradarbių palinkėjimus, kai nuspredžiau palikti senąją darbovietę ir „ieškoti kažko daugiau” 😀 Jie tiek daug ir gražiai prilinkėjo, labai branginu visus tuos mažus laiškelius.

Lentoje gali atsirasti Jūsų mylimų, jus visada palaikančių žmonių nuotraukos, smagios akimirkos, kurios jus palaikys, įkvėps reikiamu metu. 🙂 Šitą ir aš planuoju dar padaryti. Manau, lenta dar pisipildys, nes vietos yra 😉

Lenta daryta prieš keletą metų

Svajonių, vizijų lentą esu jau dariusi keletą kartų ir prieš tai. Viena iš jų, kurią esu dariusi prieš kokius tris metus, atrode taip:

Šis vision borda’s buvo darytas, kai grįžau iš Kinijos, kai ten gyvenau pusę metų. Grįžusi svajojau apie sėslesnį gyvenimą Lietuvoje, sutikti savo mylimą vyrą, sukurti šeimą ir ieškoti laimės ne svetur, o čia, šeimos apsupty.

Tada visus paveikslėlius radau žurnaluose, laikraščiuose, knygutėse, bei keletą minčių rašiau ranka;)

Ar norėtumėte ir Jūs pasidaryti savo svajonių lentą? Svajokite ir tegul Jūsų norai pildosi. <3

Agnė

Back to Top