Žmonės padedantys pažinti save

Žmonės padedantys pažinti save

Dažnai susimąstau apie tai, jog mes negimėme negyvenamoje saloje apsupti palmių ir kokoso medžių, o atkeliavome į žemę, kurioje esame apsupti žmonių gausos. Tada ir kyla mintis, o jeigu tai ir yra visa to prasmė, kad nesame vieni, nesame tik sau, o kuriame ryšius ir santykį su mus supančiais… Esame tam, kad vieni kitiems pasitarnautume arba pasitelkę bendras jėgas atsakytume į iškylančius klausimus.

Su tokiomis mintimis atėjus pokyčių metui aš pažinau, patyriau, ką reiškia pasinaudoti kelių skirtingų mokytojų, profesionalų pagalba, kurie turi tam tikros kvalifikacijos padedant žmonėms savęs pažinimo kelyje. Tikiu, kad kiekvienas iš jų giliai širdyje, kažkada ir patys patyrė ieškotojo kelią, norėdami atrasti, išmoko Human Design, veidotyros, astrologijos, chiromantijos ‘meno’, kuris dabar naudingas ir kitiems… Kitaip nei meno to nepavadinčiau, esu be galo sužavėta šių žmonių galimybėmis.

Trumpai juos apibūdinsiu, papasakosiu, ką konsultacijos metu galima sužinoti apie save. Tikiu, jeigu nori kokybiškesnio, laimingesnio, širdingesnio (aš apie tuos virpuliukus, kai sakai AHA, taip taip, taip ir žinojau, bet man taip trūko palaikymo, pastūmejimo iš šono, dabar aš GALIU, JAUČIU save iki sielos gelmių) gyvenimo, tai gali būti tie žmonės kurie tave pastūmės į gilesnį savęs supratimą ir padės priimti geresnius sprendimus susijusius su savirealizacija, kūryba, santykiais, įpročiais!

Vasanta Das

Pirmoji konsultacija, kurioje teko lankytis, buvo pas Vasanta Das – tai vedų astrologas gyvenęs Meksikoje, veliau išvykęs išminties semtis į Indiją. Dabar jo namai Lietuva ir jis savo žiniomis dalinasi su mumis. Susitikimo metu ir juokiausi, ir graudinausi.

Pirmą kartą susipažinau su savo astrologiniu žemėlapiu. Jeigu astrologas moka gerai skaityti simbolių kalbą, jame mato 12 gyvenimo sričių, kurias apima informacija apie žmogaus asmenybę, santykį su pinigais, artimaisiais (tėvais, broliais ir seserimis), mylimuoju, socialinį ratą ir t.t.

Astrologinis žemėlapis

Konsultacijos metu sužinojau koks darbas man tiktų geriausiai, ką šiame gyvenime turiu išmokti, kad galėčiau įgyvendinti savo svajones. Astrologija nėra burimas iš tirščių, tai logiška simbolių kalba, nustebtumėte, o aš irgi buvau labai nustebusi, kiek daug ir tiksliai ji pasako apie žmogų… (konsultacija su Vasanta Das vyksta anglų kalba, tačiau galimos ir vertimo paslaugos)

Jeigu tau įdomu apie Vasanta Das sužinoti daugiau: https://vasantadas.com/ Įkeliu ir video, galėsi pajusti šio žmogaus skleidžiamą energiją bei pamatyti kitų žmonių atsiliepimus (laaaabai gražus video) 💖:
https://www.facebook.com/vasantadas108/videos/1115416528653137/

Vedų astrologas bei dvasinis mokytojas Vasanta Das

Edita Žalienė

Apie Human Design sužinojau visai netikėtai, vienos vakarienės metu. Paklaususi vieno profesionalaus koučerio apie sistemas, kurios padeda pažinti save, buvau nustebusi išgirdusi Human Design, man tai skamba labai mistiškai. Iš karto susiradau žmogų, kuris man galėtų apie tai papasakoti plačiau.

Pasiskambinau Editai ir mes sutarėme susitikti vienoje kavinėje. Žinoma, gimimo dienos data, laikas bei vieta yra kaip jūsų raktas spynai atrakinti. Be jos tiek pas Vasanta Das, tiek pas Edita, nebūtų kas veikti 😉

Čia matote mano body graphą:

Human Design Chart

Bodigrafe glūdi įgimtas, unikalus žmogaus genetinis kodas, kuris atskleidžia to žmogaus tikrąjį AŠ: jo išskirtines savybes, talentus ir potencialą, stiprybes ir silpnybes, mąstymo ir elgsenos psichologiją. Parodo ne tik, koks tu esi iš tikrųjų, bet ir koks tu tampi veikiant aplinkai, aplinkinių įtakai, tiek gerąja prasme, tiek „melagingojo aš“ prasme. Įvardija sritis, kuriose tave itin stipriai veikia kiti žmonės ir per tai gali augti, semtis išminties arba jaustis žlugdomas.

Edita Žalienė

Ar nori pažinti savo prigimtį? Nebijai klausimų, kodėl nori priimti tam tikrus sprendimus ir ar jie eina iš širdies, ar proto? Šiuos atsakymus gali gauti susitikęs su Edita Žaliene: http://www.humandesign.lt/edita-zaliene/

Žydrūnas Sadauskas

Žydrūnas mane nustebino. Toks buvo mano įspūdis. Konsultacija viršyjo mano lūkesčius. Gavau informacijos ne tik apie save, bet ir apie savo vyrą bei sesę, kadangi galėjo prisegti ne tik savo nuotraukas, bet dar ir keletą savo artimiausių žmonių.

Nuotraukos buvo reikalingos tam, kad Žydrūnas pagal mano veido bruožus galėtų įvardinti kokie yra dominuojantys charakterio elementai, stipriosios ir silpnosios charakterio pusės. Taip pat iš veido bruožų galima įvardinti žmogaus gyvenimo misiją bei karjeros pasirinkimo kryptį.

Visus šiuos dalykus aš sužinojau ir buvau tikrai sužavėta kokiu tikslumu Žydrūnas apibūdino ne tik mane, bet ir mano vyrą bei seserį.

Veidoskaitininkas Žydrūnas Sadauskas

Visa informacija apie veidoskaitą bei Žydrūną: https://veidoskaita.lt/asmenines-konsultacijos/

Asta Svirkienė

Didžiausią įspūdį palikusi konsultacija buvo pas Asta. Asta visiškai mane pakerėjo savo profesionalumu, turimų žinių bagažu bei gebėjimu pateikti informaciją išsamiai ir labai tiksliai. Labai labai rekomenduoju būtent jos paslaugas.

Konsultacijos metu sužinojau ne tik apie savirealizacijos galimybes, bet ir gavau patarimų, pastebėjimų apie savo giminės liniją, santykius su tėvais. Chirologinė/sielos formulės konsultacija truko dvi valandas per kurias Asta beveik nesustodama kalbėjo ir pateikė labai koncentruota informaciją apie įgimtus ir įgytus talentus, galimybes ir sugebėjimus, pagrindines vidines problemas, trukdančios asmeniniam progresui, ateities tendencijas, karjeros ir asmeninio gyvenimo perspektyvas.

Chiromantė Asta Svirkienė

Ja susižavėjau pažiūrėjusi šį video su Dariu Kiaulakiu. Gero žiūrėjimo!:

Astos puslapis ir visa informacija: https://www.chirologija.com/konsultacija/

Dhruv Mehta

Na, ir paskutinis žmogus apie kurį jums norėčiau papasakoti yra Dhruv Mehta. Taip pat vedų astrologas, kilęs iš Indijos ir karts nuo karto atvykstantis į Lietuvą. Šio žmogaus konsultacijos išsiskiria savo tikslumu, bei konkrečiais pasiūlymais problemų sprendimams. Dhruv pasidalina ne tik informacija rūpimais klausimais, bet duoda aiškius instrumentus, pavyzdžiui, kokią knygą perskaityti ar mantrą kartoti norint pagerinti/pasiekti geresnės gyvenimo kokybės. Žinoma, labai individualu, todėl kiekvienam skiriamas ypatingas dėmesys (konsultacijos metu yra iš EN į LT vertimo galimybė).

Skype pokalbio metu galite aptarti apie ką jūsų dabartinis periodas, paklausti jus neraminančių/dominančių klausimų susijusių su jūsų gyvenimu.

Vedų astrologas Dhruv Mehta

Šio astrologo puslapis: https://astrosutra.lt/apie-dhruv/

Žinau, kad man gyvenimas yra kelionė, kurioje vis daugiau ir daugiau gylio ir grožio galima pamatyti, jeigu tik norisi su tuo susipažinti, todėl tikiu, kad dar bus įdomių susitikimų, ne tik su kitais, bet ir su savimi.

Jeigu norėtum padiskutuoti, paklausti apie aukščiau išvardintus mokytojus, visada gali man parašyti! 🙂

Linkėjimai,

Agnė

Back to Top